Prostata – diskuze na toto téma, jako by byla řadu let tabuizována, ale naštěstí se v posledních letech tato diskuze rozvinula a dostala do povědomí, nejen u mužské populace, že problémy související s prostatou, nejsou něco, co by člověka mělo člověka odsouvat, díky problémům s tím spojených na vedlejší kolej, ať už společensky, nebo v intimním životě. Naopak tyto problémy neskrývat a navštívit odborného lékaře a platí zde, že čím dříve tím lépe. Není to něco, za co by se člověk měl stydět a mít pocit méněcennosti. Fyziologické změny prostaty u mužů jsou dané přírodou a neovlivnitelné, tak to je. Prostata se vyvíjí po celý život a roste a jsou známy i ty nejkritičtější případy, kdy dosahovala váhy až 200 gramů a velikosti vlašského ořechu. Je tedy naprosto logické, že takové markantní změny mají již vliv a průvodní jevy, které se staly námětem mnoha drsných vtípků s mužskou tématikou, ale důsledky těchto obtíží a dysfunkcí, již tak veselé nejsou.

reprodukce

Ona ta prostata není až tak bezvýznamný orgán způsobující chlapům potíže, je to orgán, který má nezastupitelné místo v reprodukci lidského pokolení. Má tvar jakéhosi kroužku, jež ovíjí močovou trubici a zasahuje až k močovému měchýři, jeho hlavní funkcí je tvorba sekretu ve kterém dochází k životu spermií a jeho tekutost je prostředek k lepšímu přenosu životodárných spermií, při možném přenosu až k vajíčku a početí. Vidíte, že to až tak bezvýznamný orgán není.

Obecně lze potíže s prostatou, velmi zjednodušeně shrnout do třech skupin

-zvětšení, neboli zbytnění prostaty, způsobující tlak na močový měchýř a nutkání k močení a problémy s tím související

-záněty prostaty

-karcinomy prostaty, druhý nejčastější nádorové onemocnění u mužů a nejnebezpečnější z výše zmíněných problémů. U tohoto problému je prevence a včasná návštěva odborníka, skutečně hranice, mezi životem a smrtí.

pohoda

Nemusí k těmto problémům docházet a jsou muži, kteří po celý život o problémech s prostatou ani neví, přestože biologicky jejich tělo pracuje stejně jako u ostatní populace. Velký a prokazatelný vliv na předcházení problémů má i zdravý životní styl, který j možno podpořit i výrobky, které naše společnost má ve své nabídce. Naše výrobky vycházejí z nejnovějších vědeckých poznatků, ale s ohledem na využití přírodních produktů. Mají neoddiskutovatelně blahodárný účinek na potlačení, nebo odstranění výše zmíněných obtíží. Veškeré informace o produktech, kontaktech, způsobech platby a dopravě k zákazníkovi naleznete zde, na našich webových stránkách.