Do základních typů můžeme přiřadit hned dva produkty, které jsou si podobné barvou i výrazným a kvalitním osvětlením. Všechny produkty vyrábí prestižní a špičková společnost Osram. Hlavní a celosvětově uznávaný výrobce těchto produktů.pohled z vozovky, v dáli jedoucí automobil, svítí mu světla, kolem jsou hory a velké modré mraky

  • H4 žárovka Light park je označení pro autořárovku do předních světel.
  • Pokud se budeme bavit o předních světlech, pak můžeme zmínit produkty řady Silverstar nové verze 2.0. a UltraLife H1. Oba dva produkty ještě doplňuje třetí produkt pod označením Cool Blue Intense, který si zmíníme zanedlouho v porovnání žlutých a bílých světel.
  • Produkty Silverstar a UltraLife mají dlouhou životnost a spoustu pozitivních vlastností.

silnice, která má zakreslené směrovky, ve tmě kdy nebudou fungovat směrová světla, bude nejspíš problém

Bílé nebo modré světlo?

Není bílá jako bílá. Většina světel totiž svítí spíše do žluta než přímou bílou či čirou barvou. Takže v tomto ohledu má každý řidič na výběr. Pokud již máte dost běžných nažloutlých světel a chtěli byste něco nového, neokázalého, neotřelého a inovativního, co upoutá pozornost již na první pohled nebo máte přímo vozidlo stvořené k tomu, aby vyčnívalo z řady, či si jen chcete dopřát novinku v podobě netradiční barvy světel, pak si můžete zvolit typ Cool Blue Intense. Takzvané namodralé světlo totiž tvoří čiré, ale zároveň dostatečně ostré a přímé osvětlení vozovky s lehkým podtextem a nádechem do modra, proto označení již v názvu jako Blue – modrá. Teplota chromatičnosti je v tomto případě kolem 4 000 Kelvinů. Světla vypadají originálně a záři jasným a čirým světlem, které je zbarvené do modra. Zářivé světlo upoutává pozornost již při prvním pohledu. Dodává dostatek světla a díky tomu může při každé příležitosti řidič za volantem včasně zareagovat. Xenonová přední světla vyniknou a budou vás provázet při jakékoliv jízdě ať už po městě, vesnici, ve velkoměstě, nebo i na dálnici či v cizí zemi. Užívejte si jízdu s těmito malými, leč velice významnými a výraznými pomocníky.