Já mám sport velmi ráda. Sportuji hodně dlouho a už jako malé dítě jsem měla ke sportu hodně blízko. Hodně jsem měla ráda jízdu na kole. A aby taky ne. U nás v hodině je to dlouhá tradice, že kolo je u nás v rodině opravdu perfektní. Bylo jasné, že i já na kole budu jezdit, protože přál si to i můj dědeček a taky můj tatínek. Kdysi dávno, totiž můj tatínek hodně rád jezdil na kole a taky byl párkrát na závodech. Samozřejmě, bohužel, se mu ale nedařilo, takže to neměl jednoduché. Nicméně ale on na sport nikdy nezanevřel, protože tatínek má sport rád i nyní, i když mu jeho zdraví už moc dobře neslouží. A já na tom nejsem jinak, protože mám problémy se zády, i když jsem ještě docela relativně mladá žena.

Často běhám.

Nicméně ale tělu neporučí nikdo. Zkoušela jsem různé lékaře a taky rehabilitace, ale nikdo mi bohužel nemohl pomoct. Jako dítě jsem měla hodně křivou páteř. Zkoušela jsem i dětské rehabilitace a zkoušela jsem taky kvalitní masáže taky masáže pro sportovce, a hlavně taky gymnastiku. Gymnastika mě bavila v dětství.

I tanec je sport.

Chtěla jsem totiž dělat nějaký sport, který mě bude rozvíjet. Gymnastika to byla a musím říct, že mě baví i dnes. Já si ale dávám raději přednost tomu kolu, protože na kole mohu být v přírodě. Navíc si myslím, že sport, který se dělá venku je více prospěšnější než sport někde v tělocvičně. A jaký sport máte oblíbený vy? Anebo sport pouze sledujete v televizi? Někdo je totiž velký sportovní nadšenec, ale sport sleduje pouze v televizi nebo online na počítači. To takto dělá můj strejda. A musím říct, že se ale ve sportu vyzná. Strýc taky velmi rád sází na různá sportovní utkání a musím říct, že s emu většinou taky dobře daří, takže si díky lenošení u sportu taky dobře vydělá peníze. Za to je strejda rád. Já ale ovšem dávám přednost akčnímu sportu, který mi rozhýbá a zapojí celé tělo.