Určitě jste už někdy začali uvažovat nad tím, jak si zařídíte obývací pokoj. A kromě nějakých dekorací a nábytku jste už určitě i přemýšleli nad tím, jaký lustr do obýváku si dáte. Variant a možností je spousta a je jen na vás, jaké možnosti a varianty si vy sami zvolíte.

Lustry bývají různé. Můžou být v jakémkoliv tvaru: kulaté, hranaté, kosočtvercové – v dnešní době už se dá sehnat tolik modelů, že byste se opravdu velmi divili. V dnešní době je obrovský výběr a je jen na vás, jaký lustr si zvolíte a přijde vám nejhezčí a nejvhodnější do obývacího pokoje.

m

Lustry do obývacího pokoje si vybíráme podle několika faktorů a my si tady ty nejzákladnější a nejdůležitější můžeme v tomto článku zmínit.

První faktor: Cena lustru

Ceny lustrů do místnosti bývají různé. V dnešní době můžeme sehnat ten neobyčejnější lustr od pár stovek korun, ty kvalitnější lustry už se mohou pohybovat i nad tisíc korun – takže je na vás, co vám přijde nejvýhodnější.

Druhý faktor: Kvalita lustru

Kvalita lustru úzce souvisí s cenou. Čím kvalitnější je lustr, tím je pravděpodobnější, že bude stát více peněz. Samozřejmě není to vždy pravidlem, ale většinou to tak prostě je a vy s tím asi bohužel nic neuděláte.

m

Třetí faktor: Velikost lustru

Taky velikost lustru hraje podstatnou roli. Jde o to, jestli toužíte spíše po menším, nebo větším lustru. Obecně ale doporučují prvně zvážit, jaký typ se do obývacího pokoje hodí – menší, nebo spíše větší? Každopádně ta poslední volba je na vás a nikdo vám ji nemůže upírat ani rozmlouvat.

Čtvrtý faktor: Výběr lustru do obýváku v kamenné prodejně nebo na internetovém e-shopu

Pokud si chcete vybrat nový lustr, máte dvě možnosti: buď si lustr vyberete v kamenné prodejně, nebo na internetovém e-shopu. Volba je v podstatě jen na vás. Každopádně za sebe bych doporučovala prodejnu.