Hračkou jsou součástí každého dítěte a vždy by tomu tak mělo být. V našem dětství sice nebylo moc z čeho vybírat, ale i tak jsme se dokázali s jednou hračkou zabavit celý den. V dnešní době existuje tolik hraček, že by je dal jen těžko někdo dohromady a to to vznikají stále další. Pokud se blíží narozeniny Vašeho syna a nevíte, čím ho obdarovat, tak se zaměřte na jednu konkrétní hračku a to mašinku Tomáše.

Mašinka

Tato hračka vznikla už před nějakou dobou a má stále více obdivovatelů. Mašinka Tomáš je lokomotiva, která má modrou barvu a šedý obličej. Ano, tato mašinka má obličej a také dokáže mluvit. Teda, aspoň v kresleném seriálu pro děti, díky kterému je mašinka Tomáš známá po celém Světě. V tomto kresleném pořadu pro děti zažívá mašinka Tomáš nejrůznější příběhy, se kterými se musí na své cestě vypořádat. Při řešení problémů mu však pomáhají také věrní přátelé, kteří vždy přidají ruku k dílu. Po vyřešení problému se tak může mašinka Tomáš vrátit v klidu do depa, kde se může odebrat k zaslouženému spánku. Tento pořad jede v televizi až doteď a stále se těší velké sledovanosti.

Mašinka

Na webových stránkách mašinky Tomáše, si můžete objednat mašinku Tomáš, samolepku na okno https://www.masinka-tomas.cz/p/603/masinka-tomas-samolepka-na-okno, školní potřeby, oblečení, party sady, puzzle, stavebnice, batohy a tašky a spoustu dalších věcí. Zkrátka budete na tomto webu jako Alenka v říši divu, s tím, že budete v říši mašinky Tomáše. Navíc zde probíhají i zajímavé akce, a pokud nakoupíte nad 1500 Kč, tak budete mít dopravu zdarma.

Pokud tedy sháníte vhodný dárek na narozeniny, tak se zkuste poohlédnout po mašince. Nejen, že bude mít Vaše dítě velkou radost, ale také bude mít konečně svojí mašinku, kterou bude moct ukázat kamarádům. Proto neváhejte a objednejte hračky už dnes, ať nic neprošvihnete.