S úložným prostorem čas od času bojuje jistě každý. Možná se to nemusí hned zdát, ale během pár let nashromáždíme opravdu velkou spoustu věcí, které musíme někam uložit. Některé jsou praktické a lze je používat celý rok, pak jsou tu ovšem ty, které lze využívat jen podle sezóny – od lyží, přes teplé zimní oblečení, až po šnorchly a potápěčské brýle. Všechno se dnes totiž vyplatí spíš koupit a na dovolenou si dovézt, než si půjčovat na místě za velké peníze.

Pohodlí nadevše

Jak ale ukládat všechny věci takovým způsobem, aby to bylo efektivní, byl k tomu dobrý přístup a věci jste si mohli kdykoli pohodlně vyndat bez toho, abyste museli vystěhovat celou skříň? Doporučujeme vyřešit takovou situaci jednoduše – pomocí vestavěné skříně Praha. Protože to je přesně ten způsob, kterým si zařídíte revoluci. Jedná se o pohodlnou metodu, která je naprosto běžná a dobře zapadne do interiéru. Lze totiž vytvořit skříně přímo na míru, a to prakticky do kterékoli místnosti v bytě či domě. Nezáleží na tom, jestli si vyberete velkou šatnu, do které se kromě oblečení a bot vejde také nějaké sportovní vybavení či věci po dětech, ale volit můžete také chodbu, která se může díky nové vestavbě hezky zútulnit. Výjimkou nejsou ani stavby těchto úložných prostor do ložnice – lidé milují možnost se pohodlně obléknout rovnou při vstávání, a často je to místnost, kam se žádná návštěva nepodívá, takže vůbec nevadí, když tam jsou uložené i sezónní věci.

Praktické úložné prostory

A jak to všechno probíhá? Je to vlastně úplně snadné, protože si s námi domluvíte termín, my všechno změříme, nabídneme vám možnosti, a následně vám zpracujeme cenovou nabídku, a to včetně 3D návrhu. Díky 3D návrhu si dokážete lépe představit, jak bude výsledný produkt vypadat a sami si řeknete, jestli byste raději vyměnili nějaké díly (například šatní tyče za police nebo zásuvky), zjistíte, jestli vám vyhovují kombinace barev, zda nechcete upravit například úchytky nebo způsob zavírání. Pokud budete se vším spokojeni, vše přijde do výroby, a následně dorazí zkušení montéři z naší firmy, kteří se postarají o zkompletování a veškeré dokončovací práce.