Pořádáte pro vaši firmu často různé firemní večírky, ať už vánoční, narozeninové nebo zkrátka jen tak? Nebo právě vymýšlíte pro váš pracovní tým nějakou teambuildingovou akci a už nevíte, co vymyslet, abyste vaše setkání něčím ozvláštnili a aby se vaši zaměstnanci na takové akci nenudili?
karty na ruce.jpg
Mnohým zaměstnancům už se kolikrát na takovou firemní akci, kde se nic moc neděje a kde není postaráno o zábavu, příliš nechce. Takové setkání v podobě stmelování kolektivu je vhodné i pokud do kolektivu nastoupí někdo nový. Lépe se pak všichni uvolní, opadne první nervozita a nový kolega se tak snáze zapojí do pracovního kolektivu. Jenže co na takové firemní setkání vymyslet za zpestření, aby zaujalo co největší počet lidí? Možností je spousty, ale pokud stojíte o něco nápaditého a neokoukaného, pak se rozhodněte pro mikromagii, která zaručeně sklidí úspěch nejen na firemní akci.
magický trik.jpg
A co vás při takovém vystoupení kouzelníka provádějícího mikromagii čeká?
Především to budou různá malá kouzla s kartami, mincemi a dalšími drobnými předměty. Také samotní diváci se stanou součástí kouzelnického umění a budou vtaženi do děje. Díky tomu tak celé vystoupení získává na větší autentičnosti a také více zaujme.
Nejen na firemní akci můžete objednat toto kouzelnické vystoupení. Kouzelníka se svým vystoupením si také můžete objednat třeba na svatbu. Můžete toto vystoupení jednoduše vložit do vašeho svatebního programu, třeba na místo, kdy vy jako novomanželé budete absolvovat svatební focení a hrozilo by tak, že by se svatebčané mohli nudit. Pak je takové kouzelnické vystoupení skvělým zpestřením pro všechny hosty vaší svatby a vy si budete moci v klidu užívat soukromé svatební focení, bez obav z toho, zdali se ostatní zúčastnění mezitím nenudí.
Kouzelník se svým vystoupením mikromagie zkrátka zaujme, pobaví a zpestří jakoukoliv akci.