Máte rádi květiny, ale pro umělé moc nadšeni nejste? Raději máte živé? Věřte, že živá rostlina je opravdu nádherná, ale má jednu vadu. Ona má krátkou životnost a její krása záhy odezní, květina poslouží ve své plné parádě pár dní, obzvlášť pokud se jedná o květinu řezanou. Umělé květiny mají výhodu velice dlouhé životnosti. Jsou tedy skvělé na všechna místa, kde nejsme prakticky dennodenně a stejně je žádoucí mít místo ozdobené květinami. V první řadě jsou to hroby našich blízkých zesnulých. Uznejte, jak často se dostanete na hřbitov, jak často tam můžete nosit živé květy tak, aby stále byly krásné.

květiny

Je to opravdu svízel, ale od jedné návštěvy ke druhé většinou uplyne tak dlouhý čas, že i ty nejodolnější květy jsou ve váze už uvadlé, v době horka a sucha je váza dávno vyschlá a na podzim, jakmile přicházejí první mrazíky může být živá kytice do druhého dne přemrzlá. Pro tuto příležitost jsou umělé květiny k nezaplacení. Jsou stále pěkné a nemusí se jich dávat rovnou celý pugét, stačí vmíchat do zeleného základu dva květy na oživení a dlouhotrvající aranžmá je na světě. V této nabídce totiž seženete květiny, které jsou od živých prakticky nerozeznatelné, jsou opravdu kvalitní a velice jim to bude slušet i ve věnci, který můžete pomocí nich naaranžovat přesně podle vašeho vkusu. Klidně můžete do živé zeleně, třeba břečťanu zaplést pár umělých kytiček, které celý věnec doslova rozzáří a přitom bude zářit na hrobě tak dlouho, dokud ho neodnesete domů. Umělé květiny na věnce jsou prostě ideální volbou.

květiny

Umělé květiny nepatří ovšem jen na hřbitov. Využijeme je všude tam, kde nejsme tak často, abychom mohli pečovat o živé květy. Třeba taková chata nebo chalupa. Nejen, že vám vyzdobí toto letní sídlo, ale bude mít ještě další výhodu. Když naaranžujete takové květiny za okno, odradí každého zloděje, protože bude přesvědčený, že jste doma, když máte za okny takový krásný pugét. Rozhodně ho ani nenapadne, se vám do objektu vloupat v době vaší nepřítomnosti.