Říká vám něco škole anebo vzdání? Pro mě bylo vzdělání vždycky hodně důležité. Protože jsem měla za to, že čím lepší vzdělání budu mít, tak tím lepší práci mít budu. A víte, co tohle znamená? Protože když budete mít opravdu dobrou práci, tak samozřejmě taky za to budete mít dobré peníze. Protože je logické, že nikdo nebude pracovat prostě zadarmo. To je úplný nesmysl. A navíc taky chci říct, že moje rodina vždycky dbala na to, aby všechny děti měly dobré vzdělání Takže moje máma chtěla, abych já měla dobré zdání. Můj bratr, který je osm let starší než já, má dokonce dvě vysoké školy. Můj bratr má dva doktoráty. Protože bratr říkal, že dobré vzdělání mít se opravdu vyplatí. A já si to myslím taky. A podle mého názoru by na to měla myslet opravdu hodně lidí. Protože když má člověk opravdu dobré vzdělání, tak má potom v životě jednodušší.

I online studuji.

A víte proč? Protože když má někdo lepší vzdělání a má třeba některé školy, tak samozřejmě si potom ten člověk může vybírat, jakou práci bude vykonávat a kdy. Protože když má někdo dobrou školu, tak může taky pracovat z domu. Protože nemusí pracovat třeba například manuálně, ale může taky pracovat doma na home-office. Takže když se rozhodnete pro výbornou školu, tak tím lépe pro vás.

Moderní studium.

Investice do vzdělání se vám rozhodně neztratí a spíše se vám vrátí ve velkém. Protože chápu, že některé školy stojí opravdu hodně peněz, tak vím, že si někteří studenti taky berou studentské půjčky. Moje kamarádka si na vzdělání brala takovou půjčku, protože si přála studovat vysokou soukromou školu. A jsem velmi ráda, že kamarádka udělala vysokou školu opravdu skvěle. Sice chodila taky na další doučování, ale všechno zvládla. A vy, jaké máte vzdělání? Nebo ještě studujete? Myslím si, že na studium není opravdu nikdy pozdě. Navíc si myslím, že člověk se vzdělává vlastně celý život.