Táto, kup mi štěně!

Tak nějak začínal kdysi starý český film, kdy dítě toužilo po psím kamarádovi. Dnes obstarání pejska nebude patrně záležet jen na přání dítěte, obzvláště, když zvážíte výběr čistokrevného plemene. Jestliže ovšem toužíte po psíkovi, který miluje děti a měl by být především jejich kamarádem, pak se vrhněte do výběru plemen, která dítka zbožňují a jsou klidnější povahy. Určitě ke svým ratolestem nepořizujte psy, kteří jsou založením bojové rasy, které musejí uznávat jednoho pána a musejí mít svůj pravidelný denní režim včetně psích povinností, mezi které patří profesionální výcvik na cvičišti.

Akita Inu štěně

Jakého psa k dětem?

Pak se nabízí Akita Inu prodej štěňátek z chovné stanice Ken`Ichi Ai, kde se starají o chov pravého japonského národního plemene, jež má všechny atributy výstavního psa, ale zároveň může být i hlídačem vašeho domova i vašich malých zlatíček. Zároveň může být i chlupatým kamarádem při léčivé canisterapii, jelikož se jedná o velmi trpělivého psa, který má rád společnost.

Nemusíte se ale obávat ani toho, když pejska ponecháte dopoledne doma samotného v bytě. Jak už bylo zmíněno, jedná se o trpělivého psího kamaráda, který na vás v klidu doma počká a vy se nemusíte hrozit rozkousaných papučí, okousaného nábytku či jiných úhon. Dokonce ho budou milovat i vaši sousedé, protože zbytečně neštěká, je to spíše svým charakterem tichý pes.

klidný pes

Nejkrásnější jsou štěňátka, protože při pohledu na ně si budete představovat malé chlupaté medvídky, a jakmile s nimi vyrazíte na procházku, zajisté se stanete obdivovanými páníčky krásných huňatých štěňátek. Žádný milovník psů vás nemine bez úsměvu, pozdravu, přátelského popovídání a dotazů, odkud že máte tak nádherné štěně.

Za to vše může chovatelská stanice Ken`Ichi Ai, která štěňátko vybaví na cestu do nového domova dokonce i štěněčím balíčkem, do kterého mu přidají vše, co takový malý chlupáč bude pro začátek svého života potřebovat.