Máte své produkty, které chcete prodat? Anebo jen fotíte a chcete se o ně podělit? Máte něco důležitého na srdci a každý to musí slyšet? Založte si vlastní webovou stránku a otevřete se celému světu . V dnešní době je to jednodušší, než si myslíte. Základní služby jsou zdarma a stačí vám na to pouhých pět až deset minut.
ikony v pc

Styl, recepty i život

Sdílet můžete cokoli. A stačí k tomu velice málo. Na svém webu můžete mít články, spoustu fotek a obrázků, recepty, návody na výrobu či sestavování čehokoli a mnohem víc. Psát můžete o jakémkoli tématu. Vždy myslete na to, aby fotografie byly kvalitní, ale ne příliš velké. To bude zpomalovat načítání, což vaše čtenáře znudí.

Důležitou součástí je text samotný, na kterém si musíte dát záležet. Před publikováním se ujistěte, že tam nemáte žádné pravopisné chyby, ani překlepy. Pište poutavě o tématech, která vás zajímají a své čtenáře si najdete. Zapomeňte na momentální trendy, protože ty se mění příliš rychle a když se budete každých pár měsíců měnit, čtenáře to odradí.
plechovka s pitím

Šablony a statistiky

V základních službách portálů, ve kterých si můžete stránku sestavit, je jich mnoho. Vzhled si můžete vybrat a upravit podle sebe. Anebo si vytvořte zcela novou a originální. Upravíte si ho jedním kliknutím a volba je velmi jednoduchá.

Kromě toho ale získáte například i možnost statistik. Zjistíte tam, kolik lidí vás navštívilo, které stránky přesně navštívili a jak dlouho u vás strávili. To vám pomůže zjistit, která témata čtenáře zajímají více, které méně a které části webu jim dělají problémy. To vám pomůže je zlepšit.

Poznejte názory druhých

Rozhodně se nevyhýbejte ani možnosti komentářů. Není nic lepšího, než diskutovat se svými návštěvníky, znát jejich názory a prohlubovat tak vaše vztahy. Základem je reagovat na vše relevantní a odpovídat rychle. Klienti, kamarádi či čtenáři tak budou mít pocit, že jsou pro vás skutečně důležití.

A nezapomínejte ani na synchronizaci pro mobilní telefony, protože je dneska používá každý. A tohle všechno máte hotově během deseti minut a jen na pár kliknutí.