Milujete dobrodružství a akci, pokud se v ní ocitnete s těmi, na kterých vám nejvíce záleží? V takovém případě by vám neměla uniknout ani příležitost – zúčastnit se hry o únik. Jestli se však bojíte záhad a prostředí, které na vás čeká, překonejte váš strach a uvidíte, že je to zábava, o kterou byste se neměli nechat v životě připravit.

vhs kazety

Každá nová zkušenost vám totiž přinese vzpomínky a něčemu vás přiučí. Stejně jako exit game Pardubice, kterou si vyzkoušíte společně s vašimi nejbližšími.

Pátrání po zločinu a zmizení

Jednou z her, které si u nás můžete zahrát je Dvojitý agent. Napínavé chvíle, které během ní prožijete si užijete od začátku až do konce. Vaším cílem bude zjistit, proč se váš kolega (tajný agent) ztratil a zda neměl tajemství, která ho dostala do situace, ve které se ocitnul.

Tato detektivka je vhodná pro všechny nadšence záhad, nevysvětlitelných okolností a milovníky napětí, kterého můžete stejně jako mnoho lidí před vámi – být součástí.

lebka na knize

Mráz po zádech s dívkou jménem Samara

Říká vám něco film „Kruh“? Pokud ano, jistě znáte i jeho příběh. Hororový snímek má natolik velký úspěch, že by byla škoda, aby se ještě nevyužil pro námět k únikové hře. Vaším úkolem bude pokračovat v záhadě o kazetě, která se šíří mezi lidmi a zanechává za sebou oběti.

Pokud si chcete hru zahrát se vším, co k ní patří, podívejte se ještě předtím na tento film a čerpejte z jeho detailů a okolností.

Vyměřený čas hru ještě vylepší

Na hru budete mít pouze omezený čas. V Pardubicích je to 75 minut, které je potřeba využít tak, abyste stihli přijít na správnou odpověď. S vaším týmem spoluhráčů se vám to nepochybně povede, a to i z toho důvodu, že je v místnosti pro vás připravena velká škála nápověd a kódů, které vám s úkolem hravě pomohou.

Pusťte se do výzvy a zažijte zábavu, kterou spojíte s řešením záhady a budete mít dlouhodobě na co vzpomínat.