SEO neboli optimalizace vyhledávače je v posledních letech žhavou novinkou, která dá se říct, že v podstatě boří základy internetu. Jenomže je to služba jako každá jiná, služba zákazníkům. Optimalizace se týká především vašich webových stránek. Jsme schopni vás dostat do popředí vyhledávačů Google a Seznam.
klávesnice pod nápisem seo.jpg
Naše firma je už po dlouhá léta profesionálním partnerem jak velkých, tak i malých firem. Zviditelnili jsme velké marketingové společnosti, ale potěšili jsme i drobné zákazníky, například živnostníky, kteří chtějí, aby si je lidé přes internet také našli. Máte vlastní webovky a chcete, aby byly viditelnější? V tom případě jsme tu pro vás! S námi si vás zákazníci najdou. Vaše webovky budou jednodušeji dostupnější. Snadno vás nalezne kdokoliv, kdo podle klíčových slov dá vyhledávat danou oblast.
·        Ať si vás lidi všimnou
·         Dejte lidem prostor, možnost, šanci a především příležitost! Máte kvalitní, hezké a praktické internetové stránky plné rad a různých tipů? Nechcete si je nechat pro sebe, protože víte, že mohou být i pro ostatní užitečné? Pak tyto informace zveřejněte! Už jste to udělali, ale i přesto je pořád návštěvnost vašich webovek mizivá? Pak potřebujete právě SEO neboli optimalizaci vašich webových stránek pro vyhledávače. Týká se to vyhledávačů Google a Seznam. A právě naše služby zajišťují, abyste se dostali do popředí na těchto vyhledávačích.
žena při hledání na google.jpg
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Těšíme se na budoucí spolupráci.
Optimalizace není jednoduché téma a je s ním spojeno mnoho nástrah. Naše firma však ví, jak na to a proto postupujeme vždy profesionálně a jsme schopní dokázat malé zázraky.

O čem je SEO?

SEO se zaměřuje na několik různých faktorů. Zejména se jedná o On-page faktory a Off-page faktory.
·         On – page faktory – nastavení webu
·         Off – page faktory – linkbuilding
Kompletní správa webu – měsíční kompletní řešení správy SEO.