Jeden z nejpopulárnějších pořadů byl ještě před několika lety Kutil Tim. Kutil Tim je americký komediální seriál, ve kterém se spousta rodin našla. Ať už v groteskních situacích, ve kterých se rodina často ocitá, či v běžných problémech rodinného života. Jistě si vzpomínáte na toho věčně vysmátého tátu, který se hravě pouštěl do všech těžkostí, které mu jeho povedená rodinka často připravila. Anglický originální název Home Improvement nám napovídá, že spousta těchto těžkostí vyvstávala právě v okolí Timova domu anebo přímo v domě. Tim se poté pouštěl do různých úprav a oprav, které ne vždy končily veselým finále. Spíš naopak. Fiaska, kterých se Tim často dopouštěl, byla pro nás diváky často nepochopitelná a sami jsme si říkali, že tohle opravdu jen tak někdo nevymyslí.

kutil

Jak často se ale sami pouštíme do něčeho, co neznáme? Takové kutilství je pro řadu z nás zapovězená krajina. Mnohdy přijdeme na chuť takovým hobby aktivitám až na „stará kolena“, kdy k tomu zkrátka musíme dospět.  Až budete tedy příště inspirováni kutilem Timem, nebo si prostě jen řeknete, že váš dům či zahrada potřebují trochu „upravit fasádu“, máme pro vás několik tipů k vylepšení.

kutil2

Ať se chystáte vyrábět, obrábět, lakovat, lemovat či cokoliv jiného, jistě budete muset plochu správně změřit. Krejčovský metr je sice skladná věc, ale mnoho užitku v tomto případě nenadělá. Měřidla různých variant šitá na míru měření, které zrovna potřebujete vám nabízí i-nastroje.cz. Najdete zde různé typy pravítek a úhelníků se vám ve vaší dílničce jistě budou hodit. Nožové pravítko i-nástroje je jedna z nejpraktičtějších věcí, na kterou narazíte. Jsou především velmi efektivní při kontrole přímosti a rovnosti ploch. Jeho cena se pohybuje mezi 240-490 Kč, což je za takovou vychytávku rozhodně příznivá zpráva. Pokud je kutilství váš život, či nový koníček, zvažte návštěvu tohoto e-shopu.