Tato oděvní součást není v našich krajinách nic nového. Je oblíbená u mládeže, ale také u střední a starší generace. Proto jde dobře na odbyt u všech prodejců. Pokud patří i mezi vaše oblíbené kousky, tak vězte, že ji můžete mít o hodně lepší. V následujících chvílích se dozvíte, co je tím myšleno. Jste zvědaví? 

Tak tedy vězte, že váš výběr barev či motivu se o hodně rozšíří. Jak?  

polokošile

Jistě víte, že u výběru polokošile jste tak trochu omezení její barvou či motivem, který je na ni přidán. Právě úzký výběr těchto motivů snižuje možnosti výběru, které si o všem můžete sami zvednout a to tím, že si uděláte motiv vlastní. Jaký chcete a jaký vás napadne. Já vím, že tomu nevěříte, ale čtěte dále.  

Na webu moje triko totiž můžete popustit uzdu své fantazii. Když jim dodáte obrázek, fotku, text nebo cokoli co chcete, oni vám to dokáží na polokošili dostat.  

polokošile s potiskem

Takže, uvedu příklad. Chcete se pochlubit kamarádům a udělat radost své dívce. Vyfoťte ji (pozor na kvalitu a velikost) a fotku si uložte tam, kam víte, že ji naleznete. Pak si otevřete web polokošile s vlastním potiskem a tam si zvolte žádanou polokošili. Až budete mít vybráno (opět pozor na barvu, aby nebyla například shodná s pozadím) vložte vámi uloženou fotku své milované a zvolte odeslat. Tím je pro vás věc hotova a za pár dnů vám přijde vámi zvolená polokošile i s obrázkem, který jste chtěli. Nyní již můžete mezi kamarády či známé, a samozřejmě i za vaši milou. Zde jen tak ležérně a nevtíravě odhalíte onen obrázek a jen se pak budete kochat vyvaleným očím vaší polovičky. A nakonec rada, objednejte jí stejnou, ale fotku tam dejte vaši. Uvidíte, jak váš obdiv mezi všemi známými vzroste. Zda prozradíte postup je již jen a jen na vás. Já osobně vřele doporučuji prozradit i s webovou adresou. Ve firmě vám budou vděčni za další práci.