Milujete sexualitu a oddávání se milostným scénám. Stále se zdokonalujete ve svém umění a přináší vám to uspokojení, uvolnění psychické i fyzické? Nevadí vám stud a nahota? Máme pro vás novou zkušenost. Budete se u ní cítit příjemně a navodí vám pocit vzrušení až vyvrcholení.

pexels-photo-724610

Mluvíme tu o erotic massage Prague. Už jste o nich slyšeli? Nebojte bude se vám to líbit. Masérku nebo maséra si můžete sami vybrat, podle toho, která nebo který vám přijde půvabná/ půvabný a přitažlivá/ přitažlivý. Maséři jsou při své práci zcela obnaženi nebo jen ve spodním a erotickém prádle, tak aby ve vás navozovala co největší pocit vzrušení a chtíče. 

Na co se erotická masáž zaměřuje?

Je to jednoduché u klasické masáže se maséři snaží o uvolnění napjatého a ztuhlého svalstva, psychické a fyzické pohody, kdy zcela vypustíte problémy a necháte se unést příjemným zážitkem, že o vás někdo pečuje. Celá masáž je velmi příjemná a je za přítomnosti navozené pohodové atmosféry, kdy vám v místnosti hrají klidné tóny nebo jen přírodní zvuky a šum. Vše je doplněno svíčky  a příjemnou esenciální vůní. To vše se je součástí i erotických masáží, ale s rozdílem v tom, že se hlavně zaměříme na intimní partie. Kdy dochází k jemným dotekům Body to Body. Jedná se o masáž celého těla horkými oleji. Cílem masáže je uvolnění svalstva, ale hlavně požitek ze vzrušení, povzbuzení libida a vyvrcholení.  

pexels-photo-1157936

Klasická erotická masáž zahrnuje několik bodů. 

  • Erotickou masáž celého těla horkými oleji s důrazem na intimní partie. Součástí bývá vyvrcholení během nebo po masáži, to je však omezené délkou masáže.

  • Společné sprchování s masérkou či masérem. Na přání se lze osprchovat i samostatně. Masérka je při masáži nahá nebo v erotickém spodním prádle.

  • Musíte si přinést vlastní ručník, přezůvky a župan

Jestli jste ještě tento druh masáže nevyzkoušeli nebojte se je to velice příjemné. Dojde k uvolnění a oproštění od všech problémů.